Serwis komputerowy

Niezależnie od tego, czy korzystasz z laptopa, czy komputera stacjonarnego, w naszym serwisie świadczymy usługi naprawy sprzętu wszystkich czołowych producentów na rynku. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i profesjonalnej kadrze zapewniamy najwyższej jakości serwis laptopów i komputerów.

Serwis konsol

Jeśli niespodziewane problemy techniczne zakłóciły Twoją grę, nasz serwis konsol jest tu, aby pomóc Ci jak najszybciej wrócić do rozgrywki. Nasi wykwalifikowani technicy są w stanie efektywnie zidentyfikować i naprawić usterkę, przygotowując Twoją konsolę do kolejnych wirtualnych przygód.

Serwis padów

Dryfujące analogi, brak ładowania czy niedziałające przyciski to typowe usterki kontrolerów do konsol. Nasza oferta obejmuje serwis padów do wszystkich konsol od SONY i Microsoft. Większość napraw wykonujemy w ciągu 1 dnia. Na każdą usługę naprawy pada udzielamy pisemnej gwarancji.

Sklep komputerowy

W naszej ofercie komputerowej prezentujemy bogaty wybór produktów od wiodących na rynku producentów. U nas zakupisz nie tylko zaawansowane komputery, ale również akcesoria i komponenty do nich. Zapraszamy do naszego sklepu, by zadbać o swój sprzęt na najwyższej jakości standardach.


SK-COMPUTER: Twój Ekspert IT w Nowym Sączu!

Szukasz najnowszych komputerów, laptopów i akcesoriów IT w Nowym Sączu? SK-COMPUTER to Twój cel! Nasz sklep komputerowy w Nowym Sączu oferuje szeroką gamę produktów od wiodących producentów, zapewniając, że znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz – czy to dla gier, pracy, czy edukacji.

Bestsellery

Skontaktuj się z nami już dziś!

Jeśli szukasz solidnego sklepu komputerowego, który oferuje wysokiej jakości sprzęt oraz profesjonalne usługi serwisowe, SK-Computer jest właśnie dla Ciebie. Nasze doświadczenie, wiedza i zaangażowanie pozwalają nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś! Nasz przyjazny personel chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania, udzieli porad i pomoże Ci w znalezieniu idealnego rozwiązania dla Twoich potrzeb technologicznych. Zaufaj SK-COMPUTER i ciesz się wydajnym, niezawodnym sprzętem komputerowym oraz profesjonalnym wsparciem serwisowym.